Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка звернулася до Асоціації міст України із пропозицією відмінити земельний податок для залізничної галузі

| Надрукувати |
12:05:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Асоціації міст України щодо підтримки залізничного транспорту. 
 
З цього приводу Голова профспілки Вадим Бубняк сьогодні, 12 травня, спрямував на адресу Голови Асоціації міст України Віталія Кличка офіційного листа, у якому наведено відповідну аргументацію на підтримку пропозиції щодо відміни земельного податку для стратегічної для країни залізничної галузі.
 
З-поміж іншого у листі зазначено, що у більшості країн світу за об’єкти транспортної інфраструктури земельний податок не стягується, тоді як в Україні в 2019 році сплата «Укрзалізницею» земельного податку збільшилась у 3,4 рази, що становить майже 4 млрд грн. 

У зверненні також наголошено, що постійне невиконання державними органами влади вимог Закону України «Про залізничний транспорт» призводить до серйозних наслідків, зокрема знос рухомого складу досяг критичної межі – 90–98%. Кошти на зазначені цілі з Державного та місцевих бюджетів залізницям не виділялися майже 28 років.

Такий недержавницький підхід до стратегічної галузі України призводить до того, що всі зароблені кошти залізничники відправляють до бюджетів різних рівнів, а на розвиток, придбання, оновлення рухомого складу, підвищення заробітної плати  працівникам нічого не залишається.

Тож для забезпечення стабільної, безперебійної і безпечної роботи основної транспортної артерії країни у надзвичайно складних умовах сьогодення АТ «Укрзалізниця» потребує, як ніколи, суттєвої підтримки, зокрема і з боку Асоціації міст України. Тому галузева профспілка звернулася до цієї потужної та впливової організації із пропозицією щодо відміни  земельного податку для залізничної галузі.

Останє оновлення ( 12:05:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78