Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілки звернулись до Прем’єр-міністра щодо відновлення участі представника СПО профоб’єднань у засіданнях Уряду

| Надрукувати |
19:05:2020 г.
Спільний представницький орган (СПО) репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні у зверненні до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля запропонував відновити з 22 травня 2020 року участь представника СПО у засіданнях Кабінету Міністрів.
 
Нагадаємо, що у зв’язку з обмежувальними заходами, введеними для протидії пандемії COVID-19, представники СПО об’єднань профспілок на засідання Уряду наразі не запрошуються. Надходження до СПО важливих для суспільства проєктних матеріалів, що вносяться для обговорення й прийняття на засіданнях Кабміну, також обмежено. Це унеможливлює своєчасне доведення до членів КМУ аргументованих пропозицій профспілок з питань економічної, соціальної та трудової політики, наголошено у листі Голови СПО всеукраїнських профоб'єднань Григорія Осового до очільника Уряду Дениса Шмигаля.

У цей скрутний для країни час конструктивна співпраця Кабміну з профспілками сприятиме захисту соціально-економічних гарантій і трудових прав працівників.
Останє оновлення ( 19:05:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78