Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Актуально про реформування та структурні перетворення в АТ «Укрзалізниця»

| Надрукувати |
09:06:2020 г.
Розгляд питання щодо реструктуризації вагонного господарства регіональних філій АТ «Укрзалізниця» було перенесено на початок липня п. р., таке рішення ухвалено на засіданні правління Товариства 21 травня п. р.
Цьому передувало звернення Голови профспілки В.Бубняка до в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.Юрика з пропозицією відтермінувати розгляд зазначеного питання як такого, що вимагає попередніх всебічних консультацій із представниками профспілки – головами профорганізацій вагонних депо. Натомість відповідно до Постанови Кабміну від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» можливості для проведення засідань професійних секцій наразі обмежені.
 
Така ж ситуація склалася і в локомотивному господарстві. Із відповідною пропозицією про перенесення розгляду цього питання виступив на засіданні правління АТ «Укрзалізниця», що відбулося 4 червня п. р., лідер профспілки, попередньо спрямувавши офіційного листа на керівника Товариства. 
 
Крім того, на цьому ж засіданні планувалося розглянути питання «Про структурні перетворення філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця», однак, взявши до уваги також пропозицію про перенесення термінів, викладену у листі голови об’єднаної профорганізації філії О.Сагайдака, його було знято з розгляду. 
 
Нагадаємо, що проведення реформування та структурні перетворення в АТ «Укрзалізниця», пов’язані з розмежуванням інфраструктури залізничного транспорту й сфери експлуатації, відбувається відповідно до ухваленої Стратегії АТ «Укрзалізниця» на 2019–2023, погодженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2019 № 591-р. 
 
У зв’язку з впровадженням таких структурних змін головним завданням для профспілки залишається мінімізувати їх негативні наслідки соціально-економічного характеру.

Останє оновлення ( 09:06:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78