Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Зустріч з Прем’єр-міністром України і звернення щодо необхідності врегулювання соціально-економічних питань у сфері транспорту

| Надрукувати |
18:06:2020 г.
Вчора, 17 червня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з керівництвом представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. У зустрічі також взяли участь міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністр соціальної політики та міністр Кабінету Міністрів України.
 
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк під час обговорення порушив проблемні питання транспортників, зокрема, про невиконання з боку держави ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт», високі податкові зобов’язання АТ «Укрзалізниця» та інші.
 
Він наголосив, що відсутність підтримки Товариства з боку держави призвело до того, що нині «Укрзалізниця» опинилася у вкрай скрутному становищі, і може навіть вдатися до застосування таких непопулярних заходів, як встановлення для працівників з 1 липня 2020 року режиму неповного робочого тижня. Наслідком такого рішення буде зростання соціальної напруги в трудових колективах, невдоволення працівників та проведення акцій протесту. 
 
Про ці та інші соціально значущі проблеми транспортників того ж дня Прем’єр-міністру було спрямовано відповідного листа.

Останє оновлення ( 18:06:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78