Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пропозиції ухвалено та визначено подальші дії

| Надрукувати |
24:07:2020 г.
На засіданні СПО об’єднань профспілок ухвалено пропозиції щодо змін і доповнень до Генеральної угоди на 2019–2021 роки, які попередньо обговорені робочою комісією об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди та здійснення контролю за її виконанням.
За пропозицією Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка СПО об’єднань профспілок звернулося до Державної податкової служби України та Міністерства фінансів України про збереження в Постанові КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» норми щодо терміну подання документів у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації, внесення змін до її установчих документів протягом 30 днів, враховуючи особливості діяльності профспілкових організацій.
 
Крім того, на засіданні було ініційовано тристоронній діалог щодо бюджетного процесу і ухвалено пропозиції СПО об’єднань профспілок до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік. Пропозиції профспілок загалом стосуються питань ведення соціальної політики в державі, встановлення розмірів державних соціальних гарантій та виплат тощо.
 
Ще одним рішенням, як повідомляється на сайті ФПУ , СПО об’єднань профспілок делегував своїх представників для участі у засіданнях урядових комітетів та визначився з кандидатурами фахівців, які братимуть участь у роботі цих комітетів.
Останє оновлення ( 24:07:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78