Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Заходи профспілки на захист соціально-економічних прав та інтересів спілчан

Під час засідання президії Ради профспілки, що відбулося у режимі онлайн 14 серпня п. р., всебічно обговорено найважливіші та найболючіші на сьогодні проблеми соціально-економічного захисту спілчан й опрацьовано надані профорганами пропозиції.

З метою забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту, безпеки руху, виконання чинної Галузевої угоди та соціальних гарантій, передбачених нею, створення працівникам умов для продуктивної й якісної праці, підвищення їхнього добробуту та платоспроможності, зниження соціальної напруги у трудових колективах тощо президія затвердила відповідні заходи та запропонувала керівництву АТ «Укрзалізниця» вирішити шляхом підписання Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння нагальні питання:


• скасувати з 1 вересня 2020 року режим неповного робочого тижня для всіх категорій працівників;
забезпечити з 1 серпня 2020 року виконання у повному обсязі зобов’язань за Галузевою угодою та колективними договорами і до 1 жовтня п. р. відшкодувати заборгованість за всіма виплатами, встановленими працівникам відповідно до Галузевої угоди та колек тивних договорів;
забезпечити у жовтні 2020 року одноразову виплату винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50 % місячної тарифної ставки (посадового окладу) всім працівникам;
продовжити переговори щодо підвищення з 1 жовтня 2020 року тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства на 10 %, а з грудня 2020 року підвищення тарифних ставок (посадових окладів) на 15 %;
забезпечити виконання фінансових зобов’язань Галузевої угоди та колективних договорів регіональних філій, філій та надати показники фонду оплати праці на 3-й і 4-й квартали 2020 року з урахуванням можливості виплати заробітної плати, доплат, надбавок і премій, а також винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у повному обсязі.


Запропоновано АТ «Укрзалізниця» створити спільну робочу групу для визначення підходів з досягнення вже встановлених розмірів матеріальної допомоги на оздоровлення працівників Товариства. Результати роботи надати сторонам до 1 жовтня 2020 року.


Зі свого боку профспілка запропонувала всебічну підтримку АТ «Укрзалізниця» перед відповідними державними органами влади щодо уніфікації тарифів на перевезення вантажів та перевезення порожніх вагонів, звільнення від податку на землю для підприємств залізничного транспорту, звільнення Товариства від сплати дивідендів в державний бюджет за результатами 2018–2019 років.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78