Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Триває наполеглива й напружена робота представників профспілки з опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт»

| Надрукувати |
07:09:2020 г.
Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував 3 вересня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Ю.Кісєля листа щодо діяльності робочої групи з опрацювання законопроєкту № 1196-1 від 6 вересня 2019 року «Про залізничний транспорт».

Висловлюючи подяку за запрошення профпрацівників до роботи даної групи, водночас, наведено у зверненні, змушені констатувати, що при опрацюванні зазначеного законопроєкту зауваження та пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України на даний момент враховано не у повному обсязі.

З метою збереження соціально-економічних прав і гарантій працівників і зняття високого градусу соціальної напруги у трудових колективах Рада профспілки запропонувала обов’язково розглянути під час засідань робочої групи профільного парламентського Комітету надані профспілкою конкретні зауваження та врахувати їх під час подальшого опрацювання законопроєкту. 

Нагадаємо, що завдяки рішучим діям профспілки, що було підсилено організацією та проведенням минулого року масових акцій протесту, вдалося відтермінувати до проведення  результативних консультацій з профспілковою стороною розгляд та ухвалення недосконалого законопроєкту № 1196-1 «Про залізничний транспорт».

Тож наполеглива й напружена робота представників нашої профспілки з відстоювання  прав та інтересів залізничників під час опрацювання зазначеного законопроєкту триває. 

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79