Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Триває наполеглива й напружена робота представників профспілки з опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт»

| Надрукувати |
07:09:2020 г.
Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував 3 вересня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Ю.Кісєля листа щодо діяльності робочої групи з опрацювання законопроєкту № 1196-1 від 6 вересня 2019 року «Про залізничний транспорт».

Висловлюючи подяку за запрошення профпрацівників до роботи даної групи, водночас, наведено у зверненні, змушені констатувати, що при опрацюванні зазначеного законопроєкту зауваження та пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України на даний момент враховано не у повному обсязі.

З метою збереження соціально-економічних прав і гарантій працівників і зняття високого градусу соціальної напруги у трудових колективах Рада профспілки запропонувала обов’язково розглянути під час засідань робочої групи профільного парламентського Комітету надані профспілкою конкретні зауваження та врахувати їх під час подальшого опрацювання законопроєкту. 

Нагадаємо, що завдяки рішучим діям профспілки, що було підсилено організацією та проведенням минулого року масових акцій протесту, вдалося відтермінувати до проведення  результативних консультацій з профспілковою стороною розгляд та ухвалення недосконалого законопроєкту № 1196-1 «Про залізничний транспорт».

Тож наполеглива й напружена робота представників нашої профспілки з відстоювання  прав та інтересів залізничників під час опрацювання зазначеного законопроєкту триває. 

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78