Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Головою Федерації профспілок транспортників України знову обрано Вадима Бубняка

| Надрукувати |
08:09:2020 г.
У Києві сьогодні, 8 вересня, проведено IV конференцію Федерації профспілок транспортників України. Із доповіддю про діяльність профоб’єднання, що здійснювалася протягом п’яти років, виступив його керівник – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Заслухано також звіт ревізійної комісії. 

Делегати визнали роботу Федерації задовільною, знову довірили очолити профоб’єднання лідеру профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадиму Бубняку, обрали новий склад Ради і ревкомісії, а також затвердили Програму дій на 2020–2025 роки.

Одностайно схвалено Заяву делегатів IV конференції до Уряду та Парламенту, у якій, зокрема, висунуто вимоги щодо невідкладної розробки та запровадження загальнодержавної програми економічного і соціального розвитку країни та приведення законодавства у сфері транспорту відповідно до Конституції України та міжнародних норм. Наведено низку конкретних пропозицій, що дозволить знизити високий рівень соціальної напруги у трудових колективах, справедливо обурених порушеннями соціально-економічних прав та інтересів працівників. 

Відбулося перше засідання новообраної Ради ФПТУ, на якому було затверджено склад її президії.

Останє оновлення ( 09:09:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78