Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Нарада за участі представників «Укрзалізниці» та профспілки

| Надрукувати |
15:09:2020 г.
В «Укрзалізниці» відбулася робоча зустріч за участі в. о. члена правління Товариства І. Синякова, керівників кадрової вертикалі регіональних філій та філії «Пасажирська компанія», першого заступника Голови профспілки О. Мушенка, голів дорпрофсожів, об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» і причетних фахівців з боку адміністрації та профспілки.

Під час заходу опрацьовувалося питання щодо розповсюдження чинних колективних договорів в окремих виробничих і структурних підрозділах регіональних філій і філій, що утворюються у процесі реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» (на виконання доручення від 10.08.2020 р., № Ц-78/20-20 (п. 1.2) щодо реалізації рішень, ухвалених на засіданні правління Товариства 6 серпня п. р. та листа Ради профспілки № 308/ 03 від 3 вересня п. р.). 

Сторони соціального діалогу окреслили свої позиції з цього приводу та наголосили на проблемних питаннях, що потребують опрацювання та спільного врегулювання. Йшлося також про шляхи їх вирішення. 

За підсумками наради її учасники дійшли згоди продовжити співпрацю над врегулюванням питання продовження (поширення) дії чинних колективних договорів виробничих і структурних підрозділів локомотивного господарства, які підлягають реформуванню, з метою збереження всіх прав і соціальних гарантій, закріплених у колдоговорах за працівниками цих підрозділів, та недопущення сплеску соціальної напруги у трудових колективах. 

Результатом такої співпраці, у тому числі із залученням представників кадрової вертикалі причетних регіональних філій, філій та дорожніх профспілкових організацій, має стати узгоджена позиція сторін з означеного питання, що буде згодом викладено у спільному листі (рішенні) сторін соціального діалогу і своєчасно доведено до всіх причетних.
Останє оновлення ( 16:09:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78