Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Позиція профспілки незмінна і принципова: гострі питання потребують обов’язкового вирішення

| Надрукувати |
28:09:2020 г.
Нарешті 25 вересня п. р. відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профспілкових організацій з Головою правління АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком.
 
Цю зустріч ініційовано Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком з метою обговорення шляхів вирішення гострих питань, які турбують трудовий колектив Товариства. Зокрема таких, як:
– скасування з 1 вересня 2020 року режиму неповного робочого тижня для всіх категорій працівників;
– відшкодування заборгованості за всіма виплатами, встановленими працівникам відповідно до Галузевої угоди та колективних договорів, в повному обсязі до 1 жовтня;
– забезпечення у жовтні 2020 року одноразової виплати винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50% місячної тарифної ставки (посадового окладу) всім працівникам;
– продовження переговорів щодо підвищення з 1 жовтня п. р. тарифних ставок і посадових окладів усім працівникам Товариства на 10%, а з грудня 2020 року – ще на 15%.
Ці гострі питання заздалегідь було направлено очільнику Товариства з надією, що до зустрічі керівництво АТ «Укрзалізниця» їх опрацює та надасть конкретні пропозиції щодо їх вирішення. Оскільки галузь поступово виходить на планові показники обсягів роботи і фінансових надходжень, то й працівники мають право на підвищення свого добробуту.
 
Під час зустрічі головами дорожніх профспілкових організацій було додатково запропоновано до обговорення проблеми відсутності продуманих напрямів реформування галузі, його перспективи та наслідки для людини праці. За їх інформацією, загострення набувають питання безпідставного скорочення працівників, діяльності медичних закладів, майбутнє закладів соціальної сфери (оздоровлення, спортивних, культурних), започаткована реорганізація локомотивного господарства, укладення єдиного колективного договору АТ «Укрзалізниця» та інші.
 
Крім того, зазначено, що залізничний транспорт опустився на 16-те місце за рівнем середньої заробітної плати працівників серед галузей економіки, втрачається кадровий потенціал і стає все складніше виконувати планові завдання.
 
Проте Голова правління у своїй короткій промові жодних перспектив щодо вирішення зазначених проблем не запропонував. З його інформації можна зробити висновок, що грошей для працівників у Товариства немає. Натомість, посилаючись на зайнятість керманича, запропоновано провести наступну зустріч у такому ж форматі через два тижні.
 
Керівництво профспілки та голови дорожніх профорганізацій готові зустрітися повторно лише за умови, якщо до запропонованої керівництвом Товариства дати буде надано конкретні пропозиції та встановлено терміни вирішення найгостріших питань, які збурюють трудові колективи. Адже на фоні підвищення соціальних стандартів у державі (зростання рівня мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму) залізничники вправі вимагати підвищення і власного добробуту. 
Останє оновлення ( 29:09:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78