Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо розпорядження Кабміну про відчуження майна «Укрзалізниці» у державну власність

| Надрукувати |
08:10:2020 г.
6 жовтня Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк звернувся з листом до Премʼєр-міністра Д.Шмигаля з приводу ухвалення Урядом розпорядження від 30 вересня 2020 року, № 1192-р «Про відчуження шляхом передачі нерухомого майна у державну власність».
 
Нагадаємо, що відповідно до даного рішення будівлі АТ «Укрзалізниця» по вул. Івана Франка, 21-23 та вул. Лисенка, 6 у Києві буде передано до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.  

У листі зауважено, що у приміщенні по вулиці Івана Франка розміщена філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця» (ГІОЦ), яка  відповідає за інформаційне забезпечення роботи залізничного транспорту України, розробляє та реалізує заходи з підвищення ефективності експлуатації автоматизованих систем управління залізничним транспортом, займається підтримкою та розвитком мережі передачі даних «Укрзалізниці»,  організацією продажу електронних проїзних документів тощо.
 
В офісних приміщеннях ГІОЦу поряд з численними інформаційно-обчислювальними комплексами знаходяться робочі місця майже 1000 працівників, яких потрібно розмістити в інші приміщення, що потребує часу і не може не вплинути на робочий процес. А, як відомо, від стабільної роботи цієї філії залежить забезпечення ефективного безперебійного процесу перевезень залізничним транспортом, а також забезпечення безпеки руху.  
 
Працівників, яких, до речі, завчасно не попередили про майбутні зміни, вкрай турбують можливість погіршення умов праці, забезпечення необхідними для роботи засобами, зміни режиму праці, можливе поширення вірусу СОVID-19 тощо.
 
Ухвалення такого рішення без попереднього обговорення в трудовому колективі може призвести до дестабілізації роботи залізничного транспорту, створює соціальну напругу та змушує залізничників виходити на мирні акції протесту.
 
Тому Уряду варто проаналізувати наслідки ухваленого рішення та розглянути можливість скасування розпорядження Кабміну від 30 вересня 2020 № 1192-р., наголошено у листі.
Останє оновлення ( 11:10:2020 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79