Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Рішення Уряду про передачу будівель «Укрзалізниці» у державну власність становить загрозу національній безпеці та обороні країни

| Надрукувати |
11:10:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України стурбована рішенням Уряду від 30 вересня 2020 р. № 1192-р. про передання будівель в центрі Києва до сфери управління нового міністерства та вважає, що необхідно провести аудит цього рішення, адже його реалізація загрожує національній безпеці і обороні країни.
 
Так, у приміщенні по вулиці Івана Франка, 21-23 знаходиться філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр», який є обʼєктом критичної інфраструктури.
В цій будівлі розміщено централізовані інформаційно-телекомунікаційні системи, які керують вантажними та пасажирськими перевезеннями залізничним транспортом України. Тому перебій в їх роботі або зупинення неминуче спровокує транспортний колапс в державі та знищення її економічного і воєнного потенціалу, що неприпустимо в умовах сьогодення!
 
Трудовий колектив ГІОЦу гостро відреагував на ситуацію щодо раптового «переселення», адже це неможливо з багатьох причин, у тому числі через відсутність резервних потужностей.
 
Профспілка стурбована, що такі дії відбуваються без попереднього фахового вивчення та погодження із балансоутримувачем зазначених об’єктів критичної інфраструктури – «Головним інформаційно-обчислювальним центром» АТ «Укрзалізниця» та безпосередньо керівництвом АТ «Укрзалізниця».
 
Також зазначимо, що перебої в роботі об’єктів критичної інфраструктури філії ГІОЦ негативно вплинуть на показники роботи залізничного транспорту, соціально-економічний стан АТ «Укрзалізниці» і, відповідно, позначаться на добробуті 260-тисячного трудового колективу Товариства.
 
Тому на позачерговому засіданні президії Ради профспілки ухвалено рішення вимагати від  Премʼєр-міністра Д.Шмигаля скасування розпорядження від 30 вересня 2020 р., № 1192-р. та створення робочої групи із представників Міністерства інфраструктури, АТ «Укрзалізниця», Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, профспілкової організації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» для всебічного фахового розгляду (аудиту) зазначеної ініціативи, урахування ризиків.
 
Відповідні звернення також будуть направлені Президенту України В.Зеленському, Голові Верховної Ради України Д.Разумкову та Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О.Данілову.
 
Нагадаємо, що профспілка 6 жовтня зверталася з листом до Д.Шмигаля щодо скасування ухваленого рішення, яке може призвести до серйозних наслідків для «Укрзалізниці».
 
А завтра, 12 жовтня, працівники філії Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниця» та інші небайдужі залізничники знову зберуться на солідарну акцію і пройдуть мирною ходою до Кабміну на знак протесту проти передання будівель по вул. Івана Франка, 21-23 та вул. Лисенка, 6 новоствореному Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України.

Останє оновлення ( 12:10:2020 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79