Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Рішення Уряду про передачу будівель «Укрзалізниці» у державну власність становить загрозу національній безпеці та обороні країни

| Надрукувати |
11:10:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України стурбована рішенням Уряду від 30 вересня 2020 р. № 1192-р. про передання будівель в центрі Києва до сфери управління нового міністерства та вважає, що необхідно провести аудит цього рішення, адже його реалізація загрожує національній безпеці і обороні країни.
 
Так, у приміщенні по вулиці Івана Франка, 21-23 знаходиться філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр», який є обʼєктом критичної інфраструктури.
В цій будівлі розміщено централізовані інформаційно-телекомунікаційні системи, які керують вантажними та пасажирськими перевезеннями залізничним транспортом України. Тому перебій в їх роботі або зупинення неминуче спровокує транспортний колапс в державі та знищення її економічного і воєнного потенціалу, що неприпустимо в умовах сьогодення!
 
Трудовий колектив ГІОЦу гостро відреагував на ситуацію щодо раптового «переселення», адже це неможливо з багатьох причин, у тому числі через відсутність резервних потужностей.
 
Профспілка стурбована, що такі дії відбуваються без попереднього фахового вивчення та погодження із балансоутримувачем зазначених об’єктів критичної інфраструктури – «Головним інформаційно-обчислювальним центром» АТ «Укрзалізниця» та безпосередньо керівництвом АТ «Укрзалізниця».
 
Також зазначимо, що перебої в роботі об’єктів критичної інфраструктури філії ГІОЦ негативно вплинуть на показники роботи залізничного транспорту, соціально-економічний стан АТ «Укрзалізниці» і, відповідно, позначаться на добробуті 260-тисячного трудового колективу Товариства.
 
Тому на позачерговому засіданні президії Ради профспілки ухвалено рішення вимагати від  Премʼєр-міністра Д.Шмигаля скасування розпорядження від 30 вересня 2020 р., № 1192-р. та створення робочої групи із представників Міністерства інфраструктури, АТ «Укрзалізниця», Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, профспілкової організації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» для всебічного фахового розгляду (аудиту) зазначеної ініціативи, урахування ризиків.
 
Відповідні звернення також будуть направлені Президенту України В.Зеленському, Голові Верховної Ради України Д.Разумкову та Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О.Данілову.
 
Нагадаємо, що профспілка 6 жовтня зверталася з листом до Д.Шмигаля щодо скасування ухваленого рішення, яке може призвести до серйозних наслідків для «Укрзалізниці».
 
А завтра, 12 жовтня, працівники філії Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниця» та інші небайдужі залізничники знову зберуться на солідарну акцію і пройдуть мирною ходою до Кабміну на знак протесту проти передання будівель по вул. Івана Франка, 21-23 та вул. Лисенка, 6 новоствореному Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України.

Останє оновлення ( 12:10:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78