Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка вимагає державної підтримки для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту та колективу Товариства

| Надрукувати |
20:10:2020 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк спрямував сьогодні, 20 жовтня, офіційні листи Президенту України В.Зеленському, Премʼєр-міністру Д.Шмигалю, Голові Верховної Ради Д.Разумкову  з приводу забезпечення державної підтримки залізничного транспорту.
 
Нагадаємо, що профспілка неодноразово в 2020 році (у березні та травні) зверталася до владних структур щодо держпідтримки галузі, зокрема виконання  статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт». І цього разу вкотре до керівництва держави та органів державного управління висунула вимоги:
 
1. Звільнити від сплати земельного податку землі залізничного транспорту, як це визначено для земель дорожнього господарства − автомобільних доріг загального користування.
 
2. Забезпечити безумовне виконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт» і виділити з Державного бюджету кошти на 2021 рік на будівництво та реконструкцію магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів у поїздах далекого та місцевого сполучення.
 
3. Залишити чистий прибуток, отриманий «Укрзалізницею» за підсумками роботи в 2018 та 2019 роках, у розпорядженні Товариства і не сплачувати дивіденди у розмірі 30% акціонеру – Кабінету Міністрів України.
 
4. Забезпечити 100-відсоткову компенсацію витрат, понесених АТ «Укрзалізниця» за перевезення пільгових категорій пасажирів – громадян України.
 
5. Забезпечити компенсацію Товариству з Дорожнього фонду 2020 року акцизного податку, сплаченого при закупівлі дизельного палива, для потреб тягового рухомого складу.
 
Нині залізнична галузь, як ніколи, потребує державної підтримки, а у разі позитивного вирішення зазначених вимог стане можливо забезпечити стабільну роботу "Укрзалізниці" та подбати про її працівників.
 
У цей складний для галузі час залізничники вправі розраховувати на допомогу держави, як це відбувається в цивілізованих країнах. Сподіваємось, що держава не перекладе всі негаразди, пов'язані з обмеженнями, на їхні плечі.

Останє оновлення ( 20:10:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78