Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Через невиконання вимог профспілки розпочато збір підписів залізничників за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. 23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення профспілки щодо державної підтримки залізничного транспорту розглянуто у парламентському Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики

| Надрукувати |
09:11:2020 г.
Відповідь на виконання доручення керівництва Верховної Ради  надійшла від голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, в якій повідомлено про розгляд та спрямування до Міністерства фінансів України офіційного листа профспілки від 20 жовтня п. р. з вимогою державної підтримки залізничного транспорту:
«У зв’язку з тим, що запропоновані ініціативи потребують проведення аналізу впливу на доходну і видаткову чистини бюджетів, направляємо  зазначене звернення для розгляду Міністерству фінансів, у тому числі при підготовці законодавчих змін до Податкового кодексу України.
Про результати розгляду звернення повідомити заявника та Комітет у встановлений законодавством термін». 

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78