Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Через невиконання вимог профспілки розпочато збір підписів залізничників за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. 23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пресконференція профспілки на тему: «Про соціально-економічну ситуацію в АТ «Укрзалізниця»

| Надрукувати |
12:11:2020 г.
Пресзахід відбувся вчора, 11 листопада, в Укрінформі. 

Повідомлення з сайту Укрінформ
 
Наступний крок профспілки - позов до суду на керівництво «Укрзалізниці»

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України подасть позов до суду на керівництво «Укрзалізниці», якщо зобов'язання за Галузевою угодою не будуть виконані.

Про це на пресконференції в Укрінформі повідомив Вадим Бубняк, голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 

«На позачерговому засіданні президії ми ухвалили рішення звернутися з позовною заявою до суду у зв'язку з тим, що керівництво «Укрзалізниці» не виконує зобов'язань Галузевої угоди щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів щорічно», - наголосив Бубняк.

Він нагадав, що в серпні на засіданні президії Ради профспілки було запропоновано підписати Спільне рішення про співпрацю і взаєморозуміння з керівництвом Укрзалізниці, що включає 7 взаємних зобов'язань, серед яких: підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 25% у 2 етапи, виплата в жовтні 13-ї заробітної плати, виконання в повному обсязі з 1 серпня всіх зобов'язань колективних договорів галузевої угоди і компенсація до жовтня заборгованості із заробітної плати в 700 млн грн.

«Ці зобов'язання повністю не виконуються, заборгованість становить близько 400 млн. Наполягали також на скасуванні неповного 4-денного режиму роботи з 1 вересня. Це зобов'язання частково виконано - з 1 листопада на повний режим роботи були переведені 17 тисяч залізничників. Проте залишається незрозумілою доля ще 37 тисяч, які продовжують працювати в колишньому режимі», - прокоментував Бубняк.

За його словами, «Укрзалізниця» весь час посилається на брак грошей, хоча з досвіду попередніх років у неї завжди були кошти на інші витрати, крім виплат залізничникам.

«В акціонерному товаристві завжди знаходилися гроші на виплату дивідендів акціонеру, і я впевнений, в цьому році вони так само знайдуться. Як вони знаходять сьогодні гроші на будівництво контрольно-пропускних пунктів Чонгар і Каланчак або на капітальний ремонт і утримання двох поромів «Герой Шипки» і «Герой Плевни», або, щоб перемістити працівників ГІОЦ і дороге устаткування в інше приміщення, щоб звільнити приміщення для знову створеного міністерства. А ще гроші знайдуться для багатомільйонних заробітних плат голови і членів наглядової ради», - обурився Бубняк.

Він зазначив, що за підсумками 2019 року «Укрзалізниця» мала 3 млрд чистого прибутку, при цьому заощадивши за 9 місяців поточного року 1,5 млрд грн на оплаті праці, 700 млн грн на невиконанні зобов'язань Галузевої угоди.
 
Останє оновлення ( 12:11:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78