Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці»

| Надрукувати |
22:12:2020 г.
Цьому передувала багаторічна робота профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яка постійно, з року в рік, зверталася до президентів України, Верховної Ради, Уряду та відповідних міністерств і відомств з вимогою забезпечити державну підтримку залізничного транспорту, як це визначено у статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт», а саме: виділення коштів на придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів, будівництво та реконструкцію залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення.

Відповідну вимогу було висунуто під час проведення акцій профспілки: під Кабміном 14 травня 2019 року за участі понад 3,5 тис. спілчан-залізничників зі всієї країни та під Офісом Президента України у листопаді 2019 року. Представники Офісу Президента, Уряду, Міністерства інфраструктури запевняли профспілкову сторону, що у наступному проєкті Держбюджету обов’язково передбачать кошти для придбання пасажирського рухомого складу та на розвиток залізничної інфраструктури.

Так, згідно з додатком 3 до Державного бюджету України на 2021 рік передбачено видатки спеціального фонду за новою бюджетною програмою 3101270 «Оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів та модернізація залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень» у розмірі 4489,1 млн грн.
 
За ці кошти передбачається профінансувати:
 
- закупівлю 100 пасажирських вагонів;
 
- модернізацію та електрифікацію ділянок: Черкаси – ст. імені Тараса Шевченка та Житомир – Новоград-Волинський;
 
- електрифікацію для станції Васильків-2 з облаштуванням пасажирської платформи для запуску приміських електропоїздів сполученням Київ – Васильків.

До теми
 
У «ВІСНИКу» неодноразово розміщувалися відповіді на численні звернення профспілки щодо даної теми, зокрема нещодавно у номері 21–22 від 19.11.2020 р. – на виконання доручення керівництва Верховної Ради від парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

З неопублікованих раніше матеріалів – відповіді від профільного Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури та Міністерства фінансів на підтримку звернення профспілки щодо виділення в 2021 році коштів з Держбюджету на будівництво та реконструкцію магістральних залізничних ліній, придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів у поїздах далекого та місцевого сполучення.

Останє оновлення ( 22:12:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78