Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Через невиконання вимог профспілки розпочато збір підписів залізничників за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. 23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пресконференція лідерів всеукраїнських профспілок

| Надрукувати |
22:01:2021 г.
Голова ФПТУ і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк разом з керівником СПО всеукраїнських профоб’єднань, Головою ФПУ Г.Осовим та іншими колегами взяв участь у пресконференції  в УНІАН на тему: «Профспілки – за справедливі ціни на газ і тарифи на електроенергію та комунальні послуги для людей».
 
Під час свого виступу В.Бубняк, як й інші учасники пресзаходу, висловив обурення ситуацією, що примушує громадян розраховуватися за безглузді дії влади зі своїх спустошених кишень та підтримав колег у намірах (у разі невиконання Урядом вимог профспілок) організовувати і проводити солідарні акції протесту. 
 
Він також наголосив на вимогах нашої профспілки до АТ «Укрзалізниця», єдиним акціонером якого є Уряд, з приводу вкрай низького рівня оплати праці залізничникам, вкотре зауважив про необхідність  «розмороження» важливого законопроєкту № 2617 від 18.12.2019 р. «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» та звернувся до колег і всіх зацікавлених осіб підтримати електронну  петицію на сайті Кабміну щодо надання можливості представникам трудових колективів брати участь на громадських засадах у роботі наглядових рад акціонерних товариств.  
 
Останє оновлення ( 22:01:2021 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78