Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Через невиконання вимог профспілки розпочато збір підписів залізничників за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. 23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Із днем створення профспілки у незалежній Україні!

| Надрукувати |
22:01:2021 г.
Історія профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні почалася 23 січня 1992 року. Щиро вітаю колег і всіх спілчан із 29-ю річницею її створення!
 
На нашому шляху за цей період було чимало перепон, труднощів і випробувань, проте потужна галузева профспілка долала виклики часу. Наразі тиск з боку адміністрації посилюється і постають нові проблеми. У реаліях сьогодення профспілка всіма передбаченими чинним законодавством діями вишукує можливості системно і наполегливо відстоювати трудові права та соціальні гарантії спілчан.
 
Для цього дуже важливо мати надійну та свідому підтримку спілчан, адже лише об’єднавши зусилля, ми здатні подолати проблеми і досягти у боротьбі за трудові права працівників позитивних результатів. 
 
Життєдіяльність профспілки саме в її єдності. Тож згуртуймося!
 
2021-й – особливий і відповідальний рік: у профспілці розпочалася звітно-виборча кампанія. Її проведення ускладняється ситуацією, пов’язаною із перебігом теперішніх і непередбачуваних у майбутньому карантинних заходів, зумовлених пандемією COVID-19, тож треба бути готовими адекватно реагувати та працювати у даних умовах. І ми усвідомлюємо свою високу відповідальність.
 
Гасло звітно-виборчого року – «Сильний лідер – сильна профорганізація!». Тож у кожній первинці та інших профспілкових ланках має відбуватися активна й ефективна робота всього профактиву із залученням спілчан задля зміцнення організацій всіх рівнів з метою подальшої продуктивної роботи на благо членів нашої профспілки.  

З повагою Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Останє оновлення ( 22:01:2021 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78