Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Напередодні масової акції протесту профспілки проведено пресконференцію

| Надрукувати |
16:02:2021 г.
Сьогодні, 16 лютого, в УКРІНФОРМі профспілка залізничників і транспортних будівельників України провела пресконференцію на тему: «Про захист трудових прав і соціальних гарантій працівників АТ «Укрзалізниця».

«Наступу адміністрації на трудові права та соціальні гарантії залізничників – рішучий профспілковий спротив!» – завтра, 17 лютого, з 10 години  ранку відбуватиметься масова акція протесту (пікетування) біля будівлі Кабінету Міністрів (м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) під головним гаслом: «Роботу! Зарплату! Гідне життя!».
 
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Міжнародної федерації транспортників, Європейської федерації транспортників, Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, Міжнародної організації праці за солідарною підтримкою дій та оголошеної на 17 лютого п. р. акції протесту.


 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78