Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Страхові виплати від профспілки – гарантовано!

В червні ще вісім залізничників – членів профспілки, постраждалих від нещасних випадків на виробництві, отримали загалом 30 тис. грн.

Від випадковостей ніхто не застрахований. Ці слова актуальні завжди, але з деякою поправкою для працюючих членів профспілки залізничників і транспортних будівельників. Адже їх за кошти профбюджету застраховано від нещасних випадків на виробництві.

Страхові виплати, за умови подання усіх необхідних документів, здійснюються обов’язково. В червні п. р. у цьому переконалися ще вісім залізничників – членів нашої профспілки, яким виплачено загалом 30 тис. грн.

Нещасний випадок на виробництві – надзвичайна подія для кожного структурного підрозділу, адже наслідки завжди серйозні: від тимчасової втрати працездатності до інвалідності чи навіть загибелі працівників. Приміром, серед останніх виплат, які здійснено в червні, найбільші – 9 тис. грн. (двом застрахованим особам) і 7 тис. грн. виплачено саме за випадки, що стали причиною інвалідності ІІ та ІІІ групи трьох працівників Донецької, Одеської та Придніпровської залізниць.
 
На профілактику виробничого травматизму спрямовано роботу служб з охорони праці структурних підрозділів залізниць, опікуються цією проблемою технічні інспектори праці Ради профспілки на залізницях, громадські інспектори праці – члени відповідних комісій профкомів. Проте коли нещастя все ж сталося, профспілкове страхування гарантовано забезпечує додаткову матеріальну підтримку постраждалим та їхнім сім’ям. Про це мають пам’ятати і самі працівники, і голови профкомів: у разі настання страхового випадку – не зволікати з оформленням документів, а своєчасно надавати їх до Ради профспілки.
 
Відділ інформації Ради профспілки

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Надання матеріальної допомоги членам профспілки у разі нещасних випадків на виробництві >> Страхові виплати від профспілки – гарантовано!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78