Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Підписано Спільне рішення між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою про співпрацю та взаєморозуміння

| Надрукувати |
30:03:2021 г.
Сьогодні, 30 березня, укладено Спільне рішення між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України про співпрацю та взаєморозуміння  з метою ведення відкритого і конструктивного соціального діалогу щодо зближення позицій Сторін, пошуку та ухвалення узгоджених рішень для подолання наслідків кризи, спричиненої встановленням і подальшим продовженням на території України карантину задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, забезпечення належного виконання Галузевої угоди та створення працівникам умов для продуктивної та якісної праці, а також зниження соціальної напруги у трудовому колективі Товариства.
 
Зважаючи на те, що окремі вимоги профспілки, а саме: відміна чотириденного робочого тижня для всіх працівників, відновлення виплат, передбачених  чинними Галузевою угодою і колективними договорами (та поступове погашення заборгованості за зазначеними виплатами) виконані, а підвищення рівня добових витрат здійснено частково, Сторони домовились –
 
зокрема, АТ «Укрзалізниця» зобов’язується:
 
– У ситуації стабілізації фінансово-економічного стану АТ «Укрзалізниця» підвищити тарифні ставки і посадові оклади на 10% з 01.06.2021 р. усім працівникам, окрім працівників, посадовий оклад яких перевищує 30 тис. грн.
 
За умови  виконання основних дохідних показників  підвищити тарифні ставки і посадові оклади всім працівникам, окрім працівників, посадовий оклад яких перевищує 30 тис. грн. – з 01.10.2021 р.
 
Сторони розпочинають переговори щодо розміру цього підвищення для різних категорій працівників з 01.07.2021 р.; 
 
Профспілка зобов’язується:
 
– Надати всебічну підтримку АТ «Укрзалізниця» та конструктивно спільно відстоювати перед відповідними державними органами влади особливо гострих фінансово затратних питань щодо уніфікації тарифів на перевезення вантажів і порожніх вагонів, звільнення від сплати податку на землю залізничного транспорту, акцизного податку на дизельне пальне, сплати дивідендів у державний бюджет за результатами 2018–2020 років. 
 
До теми
 
Порозуміння з керівництвом Товариства з головного питання – підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників – 25 березня п. р. під час проведення засідання Ради профспілки  не було досягнуто, тож тривали консультації з адміністрацією, з цього питання  29 березня проведено позачергове засідання президії Ради профспілки, в якому взяв участь очільник «Укрзалізниці» Іван Юрик. 
 
Підсумком напружених переговорів профспілки з керівництвам Товариства стало підписання 30 березня п. р.  Спільного рішення між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України про співпрацю та взаєморозуміння.
 
Тож діалог з адміністрацією активізувався, тому акцію «робота за правилами» вирішено відтермінувати у часі з огляду на розвиток ситуації.

Останє оновлення ( 30:03:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79