Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Ситуація з дотриманням трудового законодавства, ПТЕ, законодавства з охорони праці, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів, – на контролі центрального штабу профспілки

| Надрукувати |
01:04:2021 г.
За результатами чергового спільного засідання центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами», за участі регіональних штабів та голів первинних профорганізацій, що відбулося в режимі онлайн 30 березня п. р., ухвалено відповідні рішення. 
 
Передусім взято до уваги результати напружених переговорів з керівництвом Товариства, підсумком яких стало підписання Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Вирішено попереджувальну акцію «робота за правилами», призначену рішенням центрального штабу від 10.03.2021 р. прот. № 10.03.2021/2/Z 31 березня 2021 р., відтермінувати у часі залежно від розвитку ситуації в Товаристві.


Водночас буде забезпечено подальше функціонування усіх створених  штабів з періодичним проведенням їхніх засідань. Головам первинних профорганізацій, за технічної підтримки правових та технічних інспекторів праці Ради профспілки на усіх рівнях, доручено продовжити консультації із членами профспілки – особливо в трудових колективах виробничих підрозділів вагонних, локомотивних та моторвагонних депо, дистанцій електропостачання, колії – щодо форм і методів проведення протестних акцій.
У разі зафіксованих порушень трудового законодавства, з охорони праці, ПТЕ, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів, роботу щодо оформлення та вручення адміністрації актів, рапортів і докладних записок буде продовжено з розглядом на засіданнях виборних органів первинних профорганізацій.

Крім того, наголошено на необхідності профорганізаціям усіх рівнів налагодити ефективну роботу з народними депутатами України з метою підтримки процесів соціально-економічної стабілізації та розвитку АТ «Укрзалізниця», зокрема це стосується питань: 
• уніфікації тарифів на перевезення вантажів і порожніх вагонів; 
 звільнення від сплати податку на землю залізничного транспорту; 
 звільнення від акцизного податку на дизельне пальне; 
 відкликання вимоги щодо сплати дивідендів у державний бюджет за результатами 2018–2020 рр., щоб зекономлені гроші направити на підвищення заробітної плати залізничників;
 ухвалення Закону України «Про залізничний транспорт»;
 активізації роботи парламентарів із розгляду проєкту Закону № 2617 від 18.12.2019 р. «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», що дозволить повернути окремим категоріям залізничників право на пенсію за вислугу років; 
 внесення змін до ст. 18 Закону України «Про транспорт» та приведення її норм у відповідність до ст. 44 Конституції України, ст. 18 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», Європейської соціальної хартії (ETS № 163), ратифікованої Україною 21.12.2006 р. та згідно з рішенням Європейського суду з прав людини від 02.10.2014 р. у справі «Веніамін Тимошенко та інші проти України» тощо.
 
Наголошуємо, що підписна кампанія на підтримку вимог Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця», затверджених постановою Ради профспілки від 11.02.2021 р. № Р-11, триває. 
Останє оновлення ( 01:04:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78