Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Чого варті запевнення очільника Укрзалізниці, якщо зобов’язання перед залізничниками не виконано!

| Надрукувати |
03:07:2021 г.

На позачерговому засіданні президії Ради профспілки 17 червня в.о. Голови правління Товариства Іван Юрик запевняв, що зобов’язання за підписаним 30 березня п. р. Спільним рішенням між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 10% з 1.06.2021 р. усім працівникам, окрім працівників, посадовий оклад яких перевищує 30 тис. грн, будуть виконані. Однак не так сталося, як обіцялося: на пропозицію профспілки ухвалити це рішення до 25 червня п. р. очільник Товариства не відреагував. На сьогодні залізничники так і залишились ні з чим, тобто запевнення Івана Юрика виявились порожніми обіцянками.
 
Тому президія Ради профспілки вчора, 30 червня, постановила провести 8 липня 2021 р. пікетування будівлі АТ «Укрзалізниця» з вимогою підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам з 1 червня 2021 року. Відразу після акції протесту профспілки буде поновлено активну роботу Центрального і регіональних штабів з організації та проведення акції протесту «робота за правилами». У разі неприйняття до 7 липня 2021 р. керівництвом АТ «Укрзалізниця» рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів з 1 червня 2021 р. профспілка звертатиметься з вимогою до Кабінету Міністрів України про звільнення в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика із займаної посади.

Про невиконання керівництвом АТ «Укрзалізниця» зобов’язань перед 240-тисячним трудовим колективом Товариства поінформовано  Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства, а також відповідні звернення за солідарною підтримкою дій Профспілки залізничників і транспортних будівельників України буде спрямовано Міжнародній федерації транспортників, Європейській федерації транспортників та Міжнародній конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.

Настав час не слухати порожні обіцянки і вірити запевненням, а рішуче діяти! Керівництво АТ «Укрзалізниця», свідомо затягуючи вирішення найважливішого питання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам,  – не тільки дискредитує профспілку в очах спілчан, а насамперед дискредитує себе в очах залізничників.
Останє оновлення ( 05:07:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 8 липня 2021 р. >> Чого варті запевнення очільника Укрзалізниці, якщо зобов’язання перед залізничниками не виконано!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79