Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка звернулась за міжнародною підтримкою

| Надрукувати |
05:07:2021 г.

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України напередодні масової акції протесту звернулася до своїх міжнародних партнерів – Європейської та Міжнародної федерацій транспортників і Міжнародної Конфедерації профспілок залізничників – за солідарною підтримкою.
 
У листах до інтернаціональних організацій за підписом Голови ФПТУ і Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, члена Виконавчого комітету ЄФТ В.Бубняка констатовано, що АТ «Укрзалізниця» не виконала взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 10 % з 1 червня п. р. всім працівникам, крім тих, у кого вони менші за 30 тис. грн, хоч це і було передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння між Товариством і профспілкою від 30 березня 2021 року.
 
Адміністрація свідомо затягує вирішення всіх питань, які висуває профспілка, і тим самим підриває довіру людей. За рівнем середньої зарплати залізничники посідають 22-ге місце серед економічно активних галузей України. Стабільна робота залізничної галузі і безпека руху поїздів з кожним роком погіршується. Підвищення добробуту працівників, зниження соціальної напруги в трудових колективах і, зокрема, виконання досягнутої угоди – це той мінімум, який дозволить врятувати залізничну галузь від колапсу. Тому на пікетуванні головного офісу Укрзалізниці 8 липня п. р., яка відбудеться під гаслом: «Роботу! Зарплату! Гідне життя!», буде висунуто єдину вимогу – підвищення тарифних ставок і посадових окладів.
 
Профспілка закликала міжнародних партнерів направити листи солідарної підтримки на адресу Президента України В.Зеленського, Прем’єр-міністра Д.Шмигаля і Голови Верховної Ради Д.Разумкова.
Останє оновлення ( 05:07:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 8 липня 2021 р. >> Профспілка звернулась за міжнародною підтримкою
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79