Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Запрацював новий сервіс «Віртуальна приймальня»

| Надрукувати |
19:07:2021 г.
Відсьогодні на нашому офіційному сайті запрацював новий сервіс «Віртуальна приймальня», який створено на заміну розділу «Запитання – Відповіді» форуму профспілки. Повідомляємо, що форум працюватиме до 1 серпня 2021 року, тому користувачам, які розмістять там запитання з 19 липня п. р., буде запропоновано скористатися новим сервісом. Це ж стосується запитань, які надходять в месенджер офіційної фейсбук-сторінки профспілки та на електронну пошту Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  

Для користування «Віртуальною приймальнею» спочатку необхідно зареєструватися, заповнивши дані в запропонованій універсальній формі (вказати ім’я, прізвище та місце роботи). Також обов’язковим пунктом є зазначення електронної пошти для зворотного зв’язку. Вигадайте пароль, повторіть його ще раз і ознайомтеся з Правилами користування сервісом. Після створення особистого кабінету Ви маєте ще раз увійти в систему, вказавши електронну адресу та свій пароль. 
 
Звертаємо увагу, що Ваше електронне звернення до профспілки має бути максимально лаконічним, коректним та не порушувати більше однієї теми (питання). 
 
Ваші електронні звернення розглядатимуться і вирішуватимуться у термін, визначений чинним законодавством.
 
Нагадуємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» Ви також маєте можливість надіслати профспілці письмове звернення.
 
Ваші запитання до профспілки та відповіді фахівців будуть зберігатися у Ваших особистих кабінетах і бачитимете їх тільки Ви.
 
Сподіваємось, що новий сервіс буде корисним для наших спілчан та стане зручним у користуванні.  
Останє оновлення ( 19:07:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79