Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Порушення усунуто – процес технічного навчання для працівників поновлено

| Надрукувати |
20:07:2021 г.
Відповідно до вказівки АТ «Укрзалізниця» від 13.07.2021 р. № Ц-3/6-91/2711-21 невідкладно розпочато організацію процесу технічного навчання для працівників регіональних філій, філій та їхніх виробничих (структурних) підрозділів, яке було призупинено наприкінці минулого року у зв’язку карантинними обмеженнями (адаптивним карантином), запровадженими через пандемію коронавірусу.

 
Так, згідно з вимогами Положення про технічне навчання працівників АТ «Укрзалізниця», затвердженого рішенням правління Товариства від 25.02.2020 р., керівники регіональних філій та філій до 23 липня п. р. повинні провести необхідну підготовку та організацію процесу технічного навчання для працівників на 2021 рік. 
 
Зауважимо, що Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк відреагував на звернення дорожніх профорганізацій і в листі до в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.Юрика, яке направлено на початку липня, наголосив на необхідності усунення порушення соціально-економічних прав працівників, яке стосується ухваленого в односторонньому порядку рішення про призупинення процесів, пов’язаних з підготовкою, організацією та проведенням технічного навчання працівників структурних (виробничих) підрозділів регіональних філій (вказівка АТ «Укрзалізниця» від 24.12.2020 р. № Ц/6-83/2920-20).

 
В листі, зокрема, зазначено, що питання оплати за години технічного навчання працівників регламентується п. 3.2.26 Галузевої угоди та п. 4.14.13 Положення про оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», яке є невід’ємною частиною Галузевої угоди. І жодна із сторін в період дії угоди не може в односторонньому порядку припинити виконання взятих на себе зобов’язань.
Останє оновлення ( 20:07:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79