Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

При опрацюванні законопроєкту «Про залізничний транспорт» на засіданні профільного парламентського комітету необхідна присутність представника профспілки

| Надрукувати |
21:07:2021 г.
З такою пропозицією  Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк вкотре  звернувся до Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Ю.Кісєля. Оскільки, як стало відомо, на засіданні профільного парламентського комітету, яке відбудеться у вересні п.р., заплановано опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт» (реєстр. № 1196-1 від 06.09.2019 р.). 
  

У листі зауважено, що Профспілка залізничників і транспортних будівельників України неодноразово щодо цього проєкту Закону надавала свої зауваження та пропозиції, які стосуються збереження існуючих соціально-економічних прав і гарантій залізничників та зняття соціальної напруги у трудових колективах, однак їх було враховано не в повному обсязі.
 
Нагадуємо, що завдяки рішучим діям профспілки, що було підсилено організацією і проведенням масових акцій протесту у 2019-му, вдалося відтермінувати до проведення результативних консультацій з профспілковою стороною розгляд та ухвалення недосконалого законопроєкту № 1196-1 «Про залізничний транспорт».
Останє оновлення ( 22:07:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79