Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вчасні злагоджені дії профспілки – і порушення усунуто

| Надрукувати |
03:09:2021 г.
Наприкінці літа АТ «Укрзалізниця» вчергове намагалося зменшити фінансування фонду оплати праці на 46 млн грн філії «Пасажирська компанія». Таке питання розглянуто 26 серпня п.р. на засіданні комісії з питань оплати праці філії, де голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» В.Кукса наполягав на фінансуванні в повному обсязі.

 
За інформацією, яка тоді почала надходити з виробничих підрозділів, на місця були доведені значно зменшені показники планового фонду оплати праці, що унеможливило б виплату заробітної плати працівникам філії у повному обсязі за фактично відпрацьований час з урахуванням встановлених доплат та надбавок і виплати премії за результатами роботи згідно з чинним Положенням про преміювання.
 
З урахуванням численних звернень голів первинних профорганізацій щодо критичної ситуації голова об’єднаної профорганізації філії В.Кукса направив з цього приводу листа в.о. Голови правління Товариства О.Камишіну. 
 
В.о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» О.Перцовський відреагував на звернення та аргументи голови ОПК і ситуацію з недофінансуванням вже виправлено.
 
Як повідомив В.Кукса, наразі на місцях вже проводяться перерахунки в бік збільшення відсотків премії за результатами роботи за місяць з урахуванням збільшення фонду оплати праці.
 
Тож завдяки злагодженим і вчасним діям профспілки – порушення було усунуто.
Останє оновлення ( 04:09:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79