Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення до РНБО та депутатського корпусу щодо необхідності прийняття законопроєкту № 2617

| Надрукувати |
10:09:2021 г.
Посприяти розгляду та прийняттю найближчим часом законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», зареєстрованого 18 грудня 2019 р. під № 2617, Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк також звернувся до секретаря Ради національної безпеки і оборони України О.Данилова, Голови ТСК Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» Ю.Гришиної, голови депутатської фракції політичної партії «ГОЛОС» Я.Железняка, голови депутатської групи «ДОВІРА» О.Кулініча, співголів депутатської групи партії «За майбутнє» Т.Батенка та В.Бондара, співголів депутатської фракції політичної партії «Європейська солідарність» А.Герасимова та І.Геращенко, співголів депутатської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» В.Рабіновича та Ю.Бойка, голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Д.Арахамії, голови депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Ю.Тимошенко.
 
Нагадуємо, що цей закон у разі його ухвалення має забезпечити пенсійні виплати працівникам, які у 2017-му втратили право дострокового виходу на пенсію за вислугу років.
Останє оновлення ( 14:09:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79