Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю

| Надрукувати |
07:10:2021 г.
У Всесвітній день дій за гідну працю, 7 жовтня, у Києві відбулась всеукраїнська масова попереджувальна акція протесту профспілок України на захист трудових прав працівників, в якій солідарно взяла участь і Профспілка залізничників і транспортних будівельників України.
 
Багатотисячною ходою мітингувальники вирушили від парку імені Тараса Шевченка до урядового кварталу, де біля Кабінету Міністрів озвучили профспілкові вимоги до влади. 
 
У переговорній групі від профспілок на зустрічі із Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем брав участь перший заступник Голови Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олександр Мушенок. Представниками владної сторони виступили Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолій Кінах, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.
 
Також делеговані представники від профспілок на чолі з Головою ФПУ Григорієм Осовим зустрілися у Парламенті з Першим заступником Голови Верховної Ради України Русланом Стефанчуком та Головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою. До складу переговорної групи від профспілок увійшов Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79