Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Переговори щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів вже добігають етапу завершення

| Надрукувати |
12:10:2021 г.
З ініціативи Профспілки залізничників і транспортних будівельників України тривають складні переговори з керівництвом АТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 жовтня 2021 р. відповідно до підписаного Спільного рішення між АТ «Укрзалізниця» та Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України про співпрацю та взаєморозуміння  від 30.03.2021 р. 
На засіданні правління АТ «Укрзалізниця» 7 жовтня п. р. Голова профспілки В.Бубняк запропонував в.о. Голови правління О.Камишіну та членам правління не зволікати з прийняттям рішення щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів, бо люди вже зачекалися виконання досягнутих домовленостей. 

Переговори вже добігають етапу завершення і з цього приводу 13 жовтня п. р. заплановано чергову зустріч лідера профспілки з очільником Товариства. За її результатами профспілка буде визначатися щодо своїх подальших дій задля реалізації Спільного рішення.
Останє оновлення ( 12:10:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79