Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Триває нарада керівництва професійних секцій Ради профспілки

| Надрукувати |
12:10:2021 г.
Відповідно до результатів робочої наради голів профсекцій Ради профспілки, яка відбулася онлайн наприкінці вересня, з 11 по 13 жовтня на базі Навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області за участі Голови профспілки В.Бубняка триває нарада керівництва професійних секцій Ради профспілки працівників господарств локомотивного (ЦТ), приміських пасажирських перевезень (ЦРП), вагонного (ЦВ), служб перевезень і комерційної роботи (ЦД), автоматики, телемеханіки та зв’язку (ЦШ), електрифікації та електропостачання (ЦЕ), відомчої воєнізованої охорони (ЦУО), колійного (ЦП), які разом із правовою та технічною інспекціями праці Ради профспілки узгоджують позиції та напрацьовують алгоритм можливих дій, у тому числі з організації та проведення «роботи за правилами».
Останє оновлення ( 13:10:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79