Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо відновлення пенсій за вислугу років

| Надрукувати |
22:10:2021 г.
Надійшла відповідь на звернення щодо пропозицій Ради профспілки до проєкту Закону України «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (№ 2617) за підписом першого заступника голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» О.Корнієнка. 
 
У листі, зокрема, вказано: «Погоджуюсь з вами, що прийняття даного проєкту Закону є вкрай необхідним для робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітенах – за списками професій і посад, що затверджуються в порядку і визначається Кабінетом Міністрів України. 
Саме тому 7.09.2021 р. проєкт Закону України «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» від 18.12.2019 р. було включено до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України девʼятого скликання…
Надані вами пропозиції будуть розглянуті відповідним Комітетом Верховної Ради».
 
О.Корнієнко зауважив, що завдання законопроєкту – встановлення соціальної справедливості шляхом відновлення порушених норм пенсійного забезпечення громадян України.
 
Нагадаємо, що профспілка неодноразово зверталася до парламентарів щодо активізації роботи над законопроєктом № 2617 від 18.12.2019 р., оскільки набрання ним статусу закону дозволить запровадити програми пенсійного забезпечення за вислугу років для залізничників.

Останє оновлення ( 22:10:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79