Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про встановлення доплат залізничникам

| Надрукувати |
22:10:2021 г.
Рада профспілки звернулася до в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіна з пропозицією розглянути питання про встановлення доплати працівникам залізничного транспорту, які забезпечують життєдіяльність населення.
 
Як відомо, Постановою Кабміну від 29 квітня 2020 р., № 375 «Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників…, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину…», передбачено встановлення додаткової доплати до заробітної плати пропорційно відпрацьованому часу працівникам, які забезпечують життєдіяльність населення. До таких послуг віднесено і транспортні послуги.
 
З 21 жовтня п. р. набуває чинності Постанова Уряду від 11.10.2021 р., № 1066 щодо посилення карантинних обмежень. Згідно з ними АТ «Укрзалізниця» повинна забезпечити контроль наявності дозвільних документів для проїзду залізничним транспортом разом із квитком та ідентифікаційним документом на вході у вагон.
 
Враховуючи, що залізничний транспорт надає послуги з перевезення та обслуговування пасажирів, Рада профспілки пропонує розглянути питання про встановлення доплати таким працівникам у розмірі до 50 % заробітної плати.
 
З метою соціального захисту працівників галузі Рада профспілки запропонувала в короткий термін створити спільну робочу групу для визначення переліку професій (посад) залізничників, які безпосередньо надають послуги населенню і внаслідок виконання своїх обовʼязків мають безпосередній контакт із ним. 

Останє оновлення ( 22:10:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79