Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Роботу! Зарплату! Гідне життя!

| Надрукувати |
05:11:2021 г.
Під таким гаслом вчора, 4 листопада, біля головного офісу АТ «Укрзалізниця» відбулася попереджувальна акція протесту Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
Через карантин кількість мітингувальників була вимушено обмежена, хоча у ній взяли участь представники практично усіх регіонів.
 
Учасники акції неодноразово наголошували на необхідності забезпечення стабільної роботи залізничної галузі, створення для залізничників належних умов для продуктивної праці, підвищення добробуту працівників, безумовного виконання з боку Товариства чинної Галузевої угоди та колективних договорів.
 
У зв’язку з тим, що під час акції протесту до пікетувальників ніхто із представників адміністрації АТ «Укрзалізниця» не вийшов, того ж дня очільнику Товариства О.Камишіну було направлено офіційного листа із затвердженими учасниками акції вимогами від імені багатотисячного трудового колективу. В листі запропоновано «невідкладно розглянути зазначені вимоги та поінформувати профспілку про заходи щодо їх реалізації».

Останє оновлення ( 05:11:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79