Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення до Голови правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіна щодо доплат окремим категоріям працівників під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19

| Надрукувати |
16:11:2021 г.
Оскільки залізничний транспорт віднесено до категорії об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення, в період пандемії окремі категорії працівників знаходяться в групі підвищеного ризику негативних наслідків для здоров’я.
 
Сьогодні, 16 листопада, Голові правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіну направлено листа, в якому запропоновано невідкладно розглянути пропозицію щодо доплат окремим категоріям працівників під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19, за аналогією до Закону України № 540-ІХ від 30.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби» та п. 2 Постанови КМУ від 29.04.2020 р. № 375 «Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських».
 
Також запропоновано створити спільну робочу групу для визначення переліку професій (посад) працівників залізничного транспорту, які безпосередньо надають послуги населенню і внаслідок виконання своїх посадових обов’язків мають безпосередній контакт з населенням.
 
В листі за підписом Голови профспілки В.Бубняка зазначено, що профспілка підтримує ефективну боротьбу з пандемією, але лише шляхом стимулювання працівників. Натомість застосування до працівників заходів примусу або дисциплінарного переслідування за відмову вакцинуватися є неприпустимим.
 
Крім того, відсторонення від роботи з 9.12.2021 р. нещеплених працівників, як того вимагає наказ МОЗ від 1.11.2021 № 2393, спричиняє юридичну колізію, йдеться в листі: «У роботодавця в даний час відсутні юридичні критерії для відсторонення від роботи, за якими можливо визначити, чи це є відмова від вакцинації, ухиляння, а, можливо, й інші причини (стан здоров’я, наявність антитіл після перенесеного захворювання тощо). Не відпрацьовано і питання часткового збереження заробітної плати, переведення частини працівників на дистанційний режим роботи тощо. Тобто, в адміністрації АТ «Укрзалізниця» вже виникає необхідність розробки та впровадження алгоритму дій на перехідний період при реалізації вищезазначеного наказу МОЗ України».
    
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79