Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка вимагає відновити справедливість

| Надрукувати |
17:11:2021 г.
На адресу Президента України В.Зеленського, голови фракції партії «Слуга народу» Д.Арахамії, голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової направлено листи за підписом Голови Федерації профспілок транспортників України, Профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка щодо нагальної необхідності ухвалити до кінця 2021 року проєкт Закону України «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617).
 
У ньому зазначено, що анонсований у рамках президентської програми «Велике будівництво» напрямок «Нова українська залізниця» потребуватиме кваліфікованих кадрів для експлуатації локомотивів, вагонів та інших елементів структури залізничного транспорту. Проте залучення та закріплення кваліфікованих працівників стає проблематичним у зв’язку із позбавленням у 2017 році деяких категорій залізничників права виходу на пенсію за вислугу років. Водночас прискорюється міграція кваліфікованої робочої сили з української залізниці до інших країн, зокрема і через втрату соціальних гарантій.
 
У листах наголошено на залежності аварій, катастроф, випадків травматизму та смерті працівників від втоми та фізичного виснаження персоналу, який виконує обов’язки після настання віку чи відпрацювання певного часу, що дає право виходу на пенсію за вислугу років, а також на зростанні після 2017 року рівня травматизму серед таких робітників.
 
Тож подальше зволікання із вирішенням проблеми професійного пенсійного забезпечення залізничників матиме негативні наслідки як для транспортної системи, так і для держави в цілому.

Останє оновлення ( 17:11:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79