Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пропозиції профспілки і трудових колективів мають бути враховані

| Надрукувати |
24:11:2021 г.
Рада профспілки, розглянувши надісланий Мінінфраструктури проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про відомчу воєнізовану охорону на залізничному транспорті», запропонувала відтермінувати визначений Міністерством триденний термін до закінчення обговорень проєкту у трудових колективах ВОХОР. Пропозиції та зауваження з урахуванням позиції трудових колективів Радою профспілки було спрямовано до Міністерства з дотриманням розумних строків узгоджувальних процедур, як це передбачено Генеральною угодою про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019–2021 роки між Кабінетом Міністрів України і профспілковою стороною.
 
Проте Міністерство як головний розробник проєкту, всупереч Додатку № 5 до Генеральної угоди, проігнорувало подальше проведення узгоджувальних процедур та спрямувало неузгоджений проєкт на розгляд Уряду, порушивши Генеральну угоду та низку нормативних актів. Внаслідок цих дій проєкт положення в новій редакції затверджено Постановою Кабміну від 10.11.2021 р., № 1205.
 
Така позиція окремих посадових осіб Міністерства інфраструктури щодо дотримання у своїй діяльності норм законодавства України вже спричинила дестабілізацію соціальної складової в трудових колективах воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» та жорстку критику на адресу органів державної влади й управління.
 
Тому Рада профспілки направила листи на адресу Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля та Міністра юстиції Д.Малюськи з проханням тимчасово призупинити процедуру реєстрації Постанови № 1205 та спонукати Мінінфраструктури провести узгоджувальні процедури щодо внесення змін і доповнень у зазначену постанову. У листі до Міністра інфраструктури О.Кубракова Рада профспілки висловила прохання тимчасово відкликати постанову № 1205 з процедури реєстрації в Мін’юсті і провести відповідні узгоджувальні процедури.

Останє оновлення ( 24:11:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79