Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення делегатів VIII З’їзду Профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України»

| Надрукувати |
17:12:2021 г.
Делегати VIII З’їзду профспілки звертаються до Верховної Ради України з вимогою щодо врахування позиції профспілки про збереження  трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників залізничного транспорту України в процесі прийняття нового Закону України «Про залізничний транспорт України».
 
Наразі в Верховній Раді України зареєстровано Закон України «Про залізничний транспорт України», реєстр. № 1196-1 від 06.09.2019 р., який планується винести до розгляду на засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.
 
Заявлено, що з прийняттям цього законопроєкту створюються організаційні, правові та економічні основи для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні та підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку залізничних перевезень, покращення якості та доступності послуг перевезень залізничним транспортом.
 
Цього неможливо досягти без працівників-залізничників, які наразі відповідно до чинного Закону України «Про залізничний транспорт» мають трудові та соціальні гарантії, проте ризикують втратити їх з прийняттям нового закону. 
 
Тому до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури було направлено пропозиції щодо включення до проєкту закону положень щодо збереження безоплатного проїзду, безоплатного користування медичними закладами для працівників і пенсіонерів-залізничників, поширення норм Галузевої угоди на працівників суб’єктів господарювання, утворених на базі АТ «Укрзалізниця» тощо, які не було враховано в повному обсязі.
 
Делегати VIII З’їзду профспілки звертаються з вимогою до Верховної Ради України щодо врахування зазначених пропозицій та наполягають на запрошенні представника Профспілки залізничників і транспортних будівельників України для участі в обговоренні даного законопроекту на засідання профільного комітету Верховної Ради України.
 

Останє оновлення ( 17:12:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79