Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілкою погоджено проєкт Положення про оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця»

| Надрукувати |
17:12:2021 г.
Вчора, 16 грудня 2021 р., Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України погоджено проєкт Положення про оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», направлений листом від 14.12.2021 р., № ЦЦУП-9/60, що є невід’ємною частиною Галузевої угоди.
 
Зважаючи на те, що в процесі переговорів не досягнуто домовленості щодо внесення змін та доповнень до розділів 5 «Преміювання за основні результати діяльності» та 9 «Винагорода за підсумками роботи за рік» (зміна умови виплати «13-ї» заробітної плати), профспілка погоджує запровадження зазначеного Положення лише в частині підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів та внесення редакційних правок до тексту документа, окрім розділів 5 та 9.
 
Водночас керівництву Товариства запропоновано продовжити переговори щодо вдосконалення проведення преміювання та виплати винагороди за підсумками роботи за рік.  
 
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79