Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щомісячну виплату грошової компенсації за ненаданий продовольчий пайок для працівників відомчої воєнізованої охорони наразі збережено

| Надрукувати |
21:12:2021 г.
Відповідне рішення ухвалено на засіданні правління АТ «Укрзалізниця», прот. № Ц-56/140 Ком.Т. від 9.12.2021 р. В документі зазначено: «здійснювати щомісячну виплату працівникам відомчої воєнізованої охорони грошової компенсації за ненаданий продовольчий пайок в розмірі 70% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, починаючи з 24.11.2021 до відміни». 
Нагадуємо, що Постановою Кабміну від 10.11.2021 р., № 1205 внесено зміни до Положення про відомчу воєнізовану охорону на залізничному транспорті, зокрема для працівників господарства скасовано виплату компенсації за продовольчий пайок. 
 
На засіданні професійної секції працівників воєнізованої охорони Ради профспілки 29 листопада п. р. було надано пропозиції щодо вирішення цього питання.
 
З метою недопущення погіршення умов оплати праці ухвалено рішення ініціювати початок роботи за участі профспілки над локальним нормативним документом, який буде регламентувати умови надання грошової компенсації.
 
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати
Ради профспілки
Останє оновлення ( 22:12:2021 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79