Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Надійшла відповідь на Звернення З’їзду

| Надрукувати |
13:01:2022 г.
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за дорученням Голови Парламенту Руслана Стефанчука надав відповідь на Звернення VIII З’їзду профспілки до Верховної Ради щодо відновлення залізничникам права на пенсію за вислугу років. Нагадаємо, що делегати З’їзду у Зверненні наполягали на якнайшвидшому ухваленні Верховною Радою законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», реєстр. № 2617.

У відповіді за підписом Голови Комітету Галини Третьякової зауважено, що Комітет розглянув цей законопроєкт 5 лютого 2020 року і рекомендував включити його до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання. Враховуючи рішення Комітету, законопроєкт за реєстр. № 2617 та альтернативний законопроєкт за реєстр. № 2617-1 включені до порядку денного сесії.
 
У листі стверджується, що з усіма питаннями і пропозиціями, порушеними у Зверненні, у тому числі стосовно прийняття найближчим часом на пленарному засіданні Верховної Ради законопроєкту за реєстр. № 2617 тощо, ознайомлено народних депутатів – членів Комітету, які відповідно до статті 93 Конституції України мають право законодавчої ініціативи у Верховній Раді, для розгляду та ухвалення рішення. 
 
Отже, питання поновлення права на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників залишається невирішеним. Тому профспілка продовжує роботу щодо відстоювання втраченого права.
 
Планується, по-перше, продовжити співпрацю з народними депутатами щодо розгляду законопроєкту № 2617 у сесійній залі Верховної Ради.
 
По-друге, ініціювати перед Кабінетом Міністрів України впровадження пілотного проєкту додаткового пенсійного забезпечення для працівників державних підприємств залізничного та інших видів транспорту, в частині додаткового пенсійного забезпечення за вислугу років на цих підприємствах через недержавні пенсійні фонди відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення»
Останє оновлення ( 13:01:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79