Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Для сімей залізничників, які у Німеччині: працевлаштування, соціальні виплати, процедура подання заяв та загальна підтримка

| Print |
25:04:2022 г.
Наразі чимало сімей залізничників України вимушено перебувають у Німеччині, що прийняла і надалі приймає біженців. Разом із Профспілкою залізничників і транспортників EVG ми публікуємо інформацію для сімей залізничників - вимушених переселенців, у тому числі для тих, хто шукає працевлаштування.
 
Якщо вам довелося виїхати з України в Німеччину в пошуках тимчасового прихистку, у вас виникли питання як зорієнтуватися на німецькому ринку праці, або є питання, які перспективи роботи можливі для вас в Німеччині, звертайтеся за безкоштовною консультацією щодо можливих вакансій в Deutsche Bahn, а також загальною інформацією про німецький ринок праці та інше. 
 
Гаряча лінія: + 49 30 29734949 (Німеччина) - з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 10:00 (консультації проводяться німецькою, англійською, українською або російською мовами). 
 
Також можна залишити запит за посиланням http://surl.li/bvecw 

Якщо є питання про соціальні виплати, процедури подання заяв, загальну підтримку тощо, відповіді можна знайти на сайті Федерального міністерства праці та соціальних справ http://surl.li/bvedr

Фонд BSW & EWH був заснований на початку минулого століття залізничниками для залізничників. Сьогодні Фонд разом із Deutsche Bahn допомагають сім’ям наших колег, які тимчасово перебувають на території Німеччини. Для отримання консультацій фахівців Фонду, а також фінансової та юридичної підтримки, поселення – звертайтеся за телефоном: 0800 2651367 або пишіть This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  

Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України вдячна Профспілці залізничників і транспортників EVG за допомогу і необхідну підтримку сімей наших спілчан.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79