Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Румунські колеги продовжують допомагати українським залізничникам

| Print |
03:05:2022 г.
Ми не раз вже згадували про тісну співпрацю Голови профспілки Олексія Семеруня з нашими міжнародними партнерами − Національною федерацією профспілок залізничників Румунії MCV на чолі з її лідером Грігоре Маре. Вони першими відгукнулися допомогти і продовжують це робити вже протягом двох місяців війни, активно підтримуючи сім’ї українських залізничників. І от нещодавно наші колеги знову підставили своє дружнє плече і  профспілка отримала чергову партію гуманітарної допомоги. 

Так, у Великдень залізницею з Румунії прибув 8-тонний гуманітарний вантаж, який прийняла в Запоріжжі наша територіальна профорганізація. Що саме цього разу прибуло в Україну і куди буде спрямовано запитали у голови Запорізького теркому профспілки Андрія ХИЖНЬОГО:


«Ми вдячні Голові профспілки за системну і наполегливу роботу на міжнародному рівні, а також румунським колегам за їх колосальну допомогу, яка продовжує надходити в Україну. Минулої неділі ми отримали велику партію гуманітарного вантажу. Це були продукти тривалого зберігання (м’ясні та рибні консерви, консервована квасоля), рис, печиво, а також медикаменти (знеболюючі, жарознижувальні та дезінфікуючі засоби). Завдяки нашим профкомам і профактиву вдалося швидко усе це розвантажити і організувати доставку в заздалегідь виділене начальником Запорізької дирекції залізничних перевезень Ігорем Трибісом приміщення. 

Важливо, що вже 28 квітня частина гуманітарної допомоги з допомогою сил рятувальників ДСНС Запорізької області була доставлена на тимчасово окуповану територію, де її отримали 116 наших залізничників-пологівчан (загалом вже надано допомогу 800 працівникам). На цьому тижні плануємо передати наступну частину гуманітарної допомоги, близько 2 т,  в Чернігів. 

І ще залишається невирішеним питання як доставити вантаж залізничникам у Мелітополь, це найболючіше питання на сьогодні, яке, сподіваюся, має вирішитися найближчим часом. Ми зі свого боку докладаємо усіх зусиль і намагаємось домовитись на різних рівнях. Уся надія на Збройні Сили України».

До слова
Наприкінці квітня разом з гуманітарним вантажем від румунської профспілки MCV також доставлено допомогу (продукти харчування, засоби особистої гігієни, лікарські засоби), яку зібрали залізничники Тернополя колегам з Полог. Окремі слова вдячності в цьому голові первинної профорганізації працівників Запорізької дирекції залізничних перевезень Тетяні Вербовецькій, яка активно допомогла організувати процес.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79