Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Міжнародні партнери не залишаються осторонь і надають підтримку в цей складний час

| Print |
06:05:2022 г.
Наша профспілка протягом довгих років є учасником міжнародного профспілкового руху. І сьогодні, коли Україна переживає надзвичайно складні часи через війну, ми як ніколи відчуваємо плече підтримки наших міжнародних партнерів.
 
Так, минулого місяця Європейська федерація транспортників направила українським залізничникам чергову партію гуманітарної допомоги. 
 
15 та 25 квітня в Україну від ЄФТ прибули кілька фур гуманітарного вантажу, – про що повідомив нам голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці Артем Корольков, який за дорученням лідера профспілки Олексія Семеруня отримував важливий вантаж і допомагав з його розподіленням.

Нагадаємо, що у минулому місяці профспілці доставлено три партії гуманітарної допомоги  (це − матраци, подушки, ковдри та постільна білизна), яку на наш запит передали міжнародні партнери – Міжнародна та Європейська федерації транспортників, профспілки зі Швеції − «Union to union» і «SEKO» і польська профспілка «Солідарність».
 

Наразі залізничникам надійшли товари першої необхідності: консервовані овочі та макаронні вироби, вода в пляшках, медикаменти та медичні засоби.
 
Як повідомив голова дорпрофсожу, продукти тривалого зберігання буде відправлено залізничникам в Лиман, Харків та працівникам Попаснянського вагоноремонтного заводу, які тимчасово проживають в Тернопільський та Дніпропетровський областях (на жаль, інколи доставка вантажу ускладнюється через інтенсивність бойових дій в окремих регіонах). 
 
Медикаменти (такі, як парацетамол, ібупрофен) та медичні засоби (бинти, пластирі) вже розподілено в амбулаторії локомотивного депо Львів-Захід, медпункт Стрийського вагоноремонтного заводу і бомбосховище та укриття одного з пасажирських вагонних депо західного регіону. Крім того, частину медикаментів та медичних засобів, а також кілька розкладних медичних нош, які прибули із-за кордону, вирішено спрямувати у польовий медичний шпиталь, що біля Львова. 
 
Невдовзі плануємо з цієї гуманітарної допомоги працівникам Львівського та Стрийського мостобудівельних поїздів видавати воду, − повідомив Артем Анатолійович.
 
«Ми вдячні Голові профспілки за активну роботу на міжнародному рівні та нашим партнерам за те, що оперативно відреагували, зібрали і відправили допомогу. Важливо, що наші друзі не залишаються осторонь проблем українських залізничників. Ми постійно відчуваємо їхнє надійне профспілкове плече і сподіваємось на подальшу співпрацю», − подякував колегам Артем Корольков, а також додав, що зі свого боку дорпрофсож теж усіляко підтримує спілчан. Зокрема, напередодні свята для сімей залізничників, які знайшли прихисток у місті Лева, було закуплено паски та солодощі. Також для працівників організовано безкоштовні тренінги з першої домедичної допомоги.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79