Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Допомога з Румунії прибула до Чернігова

| Надрукувати |
12:05:2022 г.
«Коли Президент Зеленський присвоїв нашому місту статус міста-героя, ми хотіли сказати, що це – місто героїв», – в одному з інтерв’ю виданню «Фокус» відповіли мешканці Чернігова. 
Чернігів – одне з міст України, яке зазнало найбільших руйнувань під час російського вторгнення. Рашисти намагалися зрівняти його із землею: авіаудари, бомбардування 500-кілограмовими бомбами, касетні снаряди, майже повністю розбита інфраструктура, сотні загиблих цивільних. Проте руський терор не зміг скорити українське місто легенд з більш ніж 1300-річною історією та його мешканців. Чернігів героїчно вистояв і зараз поступово повертається до життя. Проте підступний ворог не полишає своїх намірів, продовжуючи завдавати ракетно-бомбових ударів по області. 
 
Українців ця війна особливо згуртувала. Зараз кожен хто чим може, намагається допомогти. І зусилля профспілки, не виняток, а щоденна кропітка робота, яка насамперед спрямована на підтримку наших спілчан. Так, цього разу частину гуманітарної допомоги, яку отримали від міжнародних партнерів − Національної федерації профспілок залізничників Румунії MCV, відправлено залізничникам Київської дирекції залізничних перевезень. 

Тож гуманітарний вантаж на минулому тижні успішно прибув залізницею із Запоріжжя до Чернігова. Про подальше його спрямування докладніше розповів голова профорганізації Київської дирекції залізничних перевезень Петро Хлистун:

«Наразі гуманітарна допомога є вкрай важливою. Люди опинилися в біді і ми маємо хоча б частково задовольнити їхні потреби. Тому добре, що Голова профспілки Олексій Семерунь відгукнувся на наше звернення і вже 4 травня ми отримали необхідний вантаж. Усю гуманітарну допомогу, яка нам надійшла, а це − продукти тривалого зберігання (м’ясні, рибні та бобові консерви), рис, ліки, ми розфасували і частину вже роздали залізничникам станції Чернігів та станцій Чернігівського вузла. Якщо буде можливість, спробуємо охопити ще Тетерівський напрямок. Тому, звичайно, чекатимемо на нові надходження».
 
Отак, об’єднавшись, профспілка створює ланцюжки допомоги спілчанам.
 
Ми щиро вдячні нашим колегам з-за кордону, зокрема Грігоре Маре, які від початку підтримують залізничників реальними справами.

Разом – до Перемоги!
Останє оновлення ( 12:05:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79