Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються небесними захисниками України

| Print |
15:05:2022 г.
І знову безжальна війна забрала життя справжнього українського патріота, борця за справедливість, героя-залізничника, який навіть в окупації продовжував виконувати свій обов’язок перед Україною.
4 травня від ворожого пострілу у спину на 48-му році життя загинув машиніст Пологівського локомотивного депо Роман СЕМЕНЕНКО. Закатований і змучений він в останню мить зміг випустити кулі смерті в нелюдів, очищуючи нашу землю від рашистської нечисті.
 
Роман завжди був небайдужим до долі країни, тому і приєднався до місцевого Руху спротиву. За інформацією одного з побратимів, зранку його з власної хати забрали кілька десятків окупантів. Два дні підряд чоловіка катували і допитували, вимагаючи розкрити інформацію про схрон зброї та місцезнаходження старшого брата, який разом з іншими пологівчанами веде боротьбу з рашистами в Запорізькій області, − той не зізнався і нікого не здав. Він привів окупантів до місця, де сам ховав зброю, і в останню мить вихопив пістолет і відкрив по них вогонь. Загинув від кулі, випущеної в спину. Попрощатися із загиблим дозволили лише його матері. У Романа залишилися дружина й донька.
 
Голова профорганізації Пологівського локомотивного депо Михайло Вяльцев так згадує про свого товариша і колегу: «Роман був з тих друзів, на яких завжди можна було покластися. Коли потрібна допомога, ніколи не відмовляв. Ми багато в чому були однодумцями і обидва свого часу долучилися до політичної партії «Національний корпус», щоб мати змогу відстоювати інтереси громади на місцевому рівні. Відмінний машиніст і активний профгрупорг. Один із учасників акції протесту «робота за правилами», яка кілька років тому відбулася в нашому депо. Він був відповідальним, мужнім, безстрашним, справжнім патріотом. І відійшов у вічність зі зброєю в руках».
 
Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним та близьким. Він став прикладом патріотизму, незламності духу, самопожертви та безмежної любові до України.
 
Жорстока і нещадна війна забирає найкращих. Війна залишає горе і руїни. Але ми переможемо, інакше не може бути.
Вічна пам’ять Герою!

Last Updated ( 15:05:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79