Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Гуманітарну допомогу від профспілки вчергове доправлено туди, де її найбільше потребують

| Print |
24:05:2022 г.
За доручення Голови профспілки Олексія Семеруня отримана гуманітарна допомога від румунських колег продовжує надходити туди, де її найбільше потребують. Цього разу гуманітарний вантаж отримали залізничники з прифронтових міст: команда Запорізького теркому профспілки доставила до станцій Оріхівська, Гайчур та Гуляйполе, а з ініціативи голови об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадима Кукси частина гумвантажу дісталася Покровська.

І ми знову висловлюємо подяку тим, хто надав цю неоціниму гуманітарну допомогу: Національній федерації профспілок залізничників Румунії MCV на чолі з її лідером Грігоре Маре.

Андрій Хижній, голова Запорізької територіальної профорганізації: 
- Допомога від зарубіжних і українських колег не вперше виручає українських залізничників в регіонах, що постраждали від бойових дій. На початку травня ми передали вантаж в Чернігів, зараз – на станції Оріхівська, Гайчур та Гуляйполе. Ця місцевість – практично лінія фронту, вона часто зазнає ворожих обстрілів. Боляче, але передати найнеобхідніше в окуповані Пологи і Мелітополь нам поки що не вдається. Ми продовжуємо моніторити ситуацію, але вона справді складна. 

Голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса:
- Ми подбали, аби допомогу отримали в Покровську працівники філії «Вокзальна компанія» та квиткові касири. Зараз постачання товарів першої необхідності погіршується всюди, а в містах, поряд з якими ведуться бойові дії, проблема взагалі стоїть гостро. Тому ми використовуємо кожну можливість, аби допомогти нашим людям, які там лишаються і продовжують працювати.

До речі, вміст пакетів з гуманітарною допомогою для прифронтових міст поповнено допомогою від тернопільських залізничників. Детальніше про цю допомогу від наших колег в наступній публікації розповість голова профорганізації працівників Запорізької дирекції залізничних перевезень Тетяна Вербовецька.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79