Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Гуманітарна допомога від колег з Тернополя

| Print |
27:05:2022 г.
Ми вже згадували, що тернопільські залізничники передали для своїх колег, які залишаються у зоні ведення бойових дій, вагомий гуманітарний вантаж.
 
Про подробиці розповіла голова первинки Запорізької дирекції залізничних перевезень, очільниця профсекції служб перевезень і комерційної роботи Ради профспілки Тетяна Вербовецька:
– На окупованих і прифронтових територіях Запорізької області зі своїми родинами залишилось багато залізничників і наших пенсіонерів. Зараз у цих місцях фактично гуманітарна катастрофа, людям бракує найнеобхіднішого. Ми постійно шукаємо можливості знайти і передати їм продукти, засоби гігієни, ліки. Тому дуже вдячні колегам із Тернополя, які зібрали дві тони гуманітарного вантажу. 
 
Неоціниму допомогу організував мій колега – голова профорганізації Тернопільської дирекції залізничних перевезень Василь Ковальчук. Звернулась до нього за контактами місцевих волонтерів, натомість отримали такі необхідні нашим людям продукти – консерви, крупи, картоплю, олію, різноманітні гігієнічні засоби, зокрема памперси, трохи ліків. Працівники дирекції протягом двох днів зібрали кошти, Василь Васильович оперативно закупив на них продукти у місцевій гуртівні. Із засобами гігієни допомогли місцеві волонтери. Залізничники з Тернополя і найближчих станцій приносили продукти, видно, що навіть з домашніх запасів – консерви, закрутки.
 
Також Василь Васильович знайшов людей, які завантажили все зібране у потяг до Запоріжжя, адже він стоїть у Тернополі лише 2−3 хвилини. За цей час необхідно було розподілити дві тони гуманітарного вантажу по вагонах, а поїзна бригада вже подбала, аби все цілим і неушкодженим доїхало до пункту призначення у Запоріжжі.
  
Найважче передавати цю допомогу в окуповані міста. З ними практично немає сполучення, немає «коридорів», люди возять туди допомогу власними машинами на свій страх і ризик. Декілька разів вдалося передати допомогу в окуповані Пологи, тоді допомогли рятувальники ДСНС, також звідти приїжджали місцеві волонтери-залізничники. Через них, до речі, відправили необхідне і до станції Челюскін, начальника якої, Галину Батієвську, застрелили окупанти.
 
Нещодавно разом із допомогою від румунських залізничників вантаж дістався станцій Оріхівська, Камишуваха, Обща, Гуляйполе, Гайчур. Ми знаємо, наскільки необхідна там кожна банка консервів, кожна пачка памперсів і упаковка жарознижувального, тому безмежно вдячні кожному, хто гривнею, продуктами чи руками долучився до цієї допомоги.

Last Updated ( 27:05:2022 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79