Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Залізничники наполягають на першочерговому фінансуванні витрат на оплату їхньої праці!

| Print |
30:05:2022 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Кабінету Міністрів України з вимогою втрутитись у вирішення нагальних проблем галузі. Це передусім пов’язано із затримкою виплати заробітної плати працівникам АТ "Укрзалізниця", яка почалася ще в березні.
 
У листі зауважено, що залізничники в умовах введеного в Україні воєнного стану продовжують відповідально виконувати свої посадові обов’язки, забезпечують безперебійний рух і безпеку перевезень вантажів та пасажирів, працюють на оборону держави, але при цьому отримують низьку заробітну плату (з введеними керівництвом держави та правлінням АТ «Укрзалізниця» обмеженнями низки виплат, встановлених Галузевою угодою та колективними договорами), а тепер ще й із затримкою.
 
Вперше за довгі роки проблема затримки виплати заробітної плати працівникам Товариства виникла у березні поточного року. Аналогічна ситуація спостерігалася з виплатою заробітної плати за квітень та першу половину травня (затримувалася виплата авансу).
 
Кабмін як головний акціонер АТ «Укрзалізниця» має зрозуміти, що соціальна напруга у трудових колективах зростає, затримка заробітної плати, яка наразі, зокрема, залежить від вчасно перерахованих коштів з державного бюджету, набуває системного характеру. Тому профспілка у своєму зверненні до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля наполягає на «необхідності першочергового фінансування витрат на оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця».

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79